betpark maksibet
Güncel Promosyonlar

Tüm yatırımlara %10’u kadar Freespin Hediye

1- Sitemize herhangi bir yatırım metodu ile en az 50 TL yatırım yapan tüm oyuncularımızın hesabına yatırım miktarının sayısal karşılığının %10’u kadar freespin 7/24 hizmet veren canlı destek servisimizden talep etmeniz durumunda hesabınıza eklenecektir.

2- Almış olduğunuz freespinler “Betsoft” slot sağlayıcısının: “Mamma Mia,Blood Eternal,It came From Venus” slot oyununda otomatik olarak aktifleşecektir.

3- Maksimum alınabilecek freespin sayısı maksimum 50 adettir. 50 adet üstüne tekabül eden yatırım miktarları yine 50 adet üstünden promosyondan yararlanacaktır.

4- 24 saat için talep edilmeyen freespinler hakkını kaybedecektir ve telafi edilmeyecektir. Alınan freespinlerin kullanım süresi 3 gündür.3 gün içinde kullanılmayan freespinler hesabınızdan otomatik olarak silinecektir.

5- Freespinden kazanılan tutar ana paranıza geçtikten sonra herhangi bir çevrimi mevcut değildir. Dilerseniz çekim talebinde bulunabilirsiniz.

6- Freespin ile maksimum kazanç tutarı 250 TL’dir. Kazandığınız 250 ₺ için herhangi bir yatırım şartı mevcut değildir. Bakiyeniz 250 ₺ olduğunda çekim sağlayabilirsiniz.250 TL üzerinde ki bakiye çekim esnasında silinecektir.

7- Bu promosyona Meritslot Genel Bonus Kurallar ve Şartları dahildir. Promosyon 31.12.2021 23:59 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan freespinler devre dışı bırakılacak ve üyelere tekrar eklenmeyecektir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu