betpark maksibet
Güncel Promosyonlar

Maksibet %25 Çevrimsiz Freespin

Maksibet %25 Çevrimsiz Freespin

Maksibet %25 Çevrimsiz Freespin

 

1-Bu promosyondan tüm yatırım yöntemleri ile en az 20 TL yatırım yaparak yararlanabilirsiniz.

2-Yatırım tutarınızın %25’i kadar Freespin alabilirsiniz. Gün içerisinde sınırsız olarak, her yatırımınıza istinaden yatırımınızın %25’i kadar maksimum 500 adet olarak yararlanabilirsiniz. Freespin tutarınızı 1 kere çevirmeniz ardından Freespin kazancınız bakiyenize yansıyacaktır. Bu promosyondan yararlanarak çekim yapmış üyeler 24 saat içinde bu promosyondan yararlanamaz.

3-Bu promosyondan adet olarak aldığınız Freespin miktarının maksimum 25 katı kadar çekim yapabilirsiniz. Olası fazla bakiyeler sistem tarafından otomatik silinmektedir.

4-Bu promosyon ekstra bir uygulamadır. Yatırımınıza istinaden Yatırım bonusu veya Kayıp Bonusu alabilirsiniz. Bu promosyondan yararlanan üyeler ” %10 FREE BET” promosyonundan yararlanamamaktadır.Gün içerisinde son yatırımınız baz alınarak işlem sağlanmaktadır.Geçmişe dönük yatırımlara free spin aktarılmamaktadır.

5-Aldığınız Freespinleri Casino(Slot) alanında PRAGMATİC PLAY sağlayıcısının MONKEY MADNESS oyununda kullanabilirsiniz.

6-Alınan Freespinler bir (1) gün içerisinde kullanılmalıdır. Bir gün içerisinde kullanılmayan Freespinler otomatik olarak silinmektedir.

7-Bonusunuzu alabilmek için yatırımınızın sonuçlanmasının ardından maksimum 24 saat içerisinde Bonus Talep hattımıza bağlanarak talep edebilirsiniz.

8-“Maksibet” bu promosyonu istediği zaman durdurma, iptal etme, kötüye kullanım durumunda bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkını saklı tutar.

9-Maksibet genel kurallarını ihlal edecek şekilde yapılan kuponlar/oyunlar promosyona dahil edilmeyecektir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu