betpark maksibet
Güncel Promosyonlar

KRİPTO PARA İLE ÇEKİMLERE %10 FREESPİN

KRİPTO PARA İLE ÇEKİMLERE %10 FREESPİN

Kurallar1. Bu promosyondan faydalanabilmeniz için sitemizde herhangi bir  Kripto Para (Örneğin Bitcoin vb.) ile minimum 100 TL çekim yapmış olmanız gereklidir. 
2. Çekiminin %10’u kadar Freespin aktarımı sağlanmaktadır. Yararlanmak isteyen kullanıcılar Bonus Talep kısmından Çekiminden 24 saat geçmeden bonusu talep etmelidirler.
3. Alınan promosyon Freespinler Tüm Netent sağlayıcısı oyunlarında geçerlidir. Ve 3 gün kullanım şartı süresi mevcuttur. 3 gün içerisinde talep edilen freespinleri kullanmayan kullanıcılardan otomatik iptal edilmektedir.
4.  Bu bedava döndürmeden kazanılan meblağın Herhangi bir çevrimi bulunmamaktadır. Elde edilen kazanc freespinler bittikten sonra casino pro bakiyenize eklenecektir. Freespinlerden elde edilebilecek maksimum kazanç aşağıdaki gibi belirlenmiştir:
1-20 ₺ arası maksimum kazanç 10 ₺
21 ₺ üzeri maksimum 25 ₺ kazanç sağlayabilirler.
Bu freespinlerden maksimum çekebilecekleri tutar 100 TL dir.
5. Aynı IP adresini, aynı adres bilgilerini, aynı email hesabını, aynı telefon numaraları vb gibi kişisel bilgilerini paylaşan kullanıcıların sadece biri bu promosyondan faydalanabilecektir. Ayrıca aynı aile ait fertlerden sadece biri bu bonustan faydalanabilir. 
6. “Betpark” istedigi zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanici tarafindan ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir. Bonus suistimali yapan ve tespit edilen üye hesaplarından, tüm kazançlı kuponlar iptal edilip (kazancı silinip ) sadece yatırılan ana para bakiyede kalacak şekilde işlem yapılacaktır.
7. Yukarıdaki koşulları sağlayan kuponların promosyona dahil olabilmesi için kazanmış veya kaybetmiş olması dikkate alınmamaktadır.
Bonusunuzu alabilmek için yatırımınızın sonuçlanmasının hemen ardından bakiyenizi kullanmadan Canlı destek hattımıza bağlanarak talep edebilirsiniz.
8. “Betpark” bu promosyonu istediği zaman durdurma, iptal etme, kötüye kullanım durumunda bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkını saklı tutar.
Betpark genel kurallarını ihlal edecek şekilde yapılan kuponlar/oyunlar promosyona dahil edilmeyecektir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu