betpark maksibet
Güncel Promosyonlar

GÜN İÇİNDE, YATIRIM YAPAN HERKESE 20 FREESPİN

GÜN İÇİNDE, YATIRIM YAPAN HERKESE 20 FREESPİN

  1. Her gün sonu o gün içerisinde yatırım yapmış olan tüm üyelerimize gün 00:00 dan sonra 20 Free Spin eklemesi yapılmaktadır.
  2. Bu promosyondan o gün içerisinde minimum yatırım şartı miktarı değerince yatırım yapmış olan tüm üyelerimiz faydalanabilir.
  3. Free Spin‘in herhangi bir çevrimi veya şartı mevcut değildir. Netent sağyayıcısı oyunlarında oynanabilir ve Free Spinler’den yapılan kazançlar ile site üzerindeki her oyunda oynanabilirsiniz.
  4. Üyeler Free spin ile her üye sadece bir kez çekim yapabilirler. Gün Sonu Free spin ile elde edilen kazancın maksimum 100 TL sini çekebilirler. Aynı şekilde, maksimum kazanç miktarı 100 TL şeklindedir.
  5. Çekim esnasında Kimlik bilgileri doğrulanamayan kullanıcıların hesapları kapatılarak elde ettikleri kazanç silinecektir. Kullanıcıların bilgilerini eksiksiz olarak doldurması gerekmektedir.
  6. “Betpark” bu promosyonu istediği zaman durdurma, iptal etme, kötüye kullanım durumunda bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkini saklı tutar.
  7. Aynı IP adresini, aynı adres bilgilerini, aynı email hesabını, aynı telefon numaraları vb gibi kişisel bilgilerini paylaşan kullanıcıların sadece biri bu promosyondan faydalanabilecektir. Ayrıca aynı aile ait fertlerden sadece biri bu bonustan faydalanabilir. “Betpark” istedigi zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanici tarafindan ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir. Bonus suistimali yapan ve tespit edilen üye hesaplarından, tüm kazançlı kuponlar iptal edilip (kazancı silinip ) sadece yatırılan ana para bakiyede kalacak şekilde işlem yapılacaktır.
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu