betpark maksibet
Bahis Siteleri

GALABET BÜYÜK BAHAR ÇEKİLİŞİ

GALABET BÜYÜK BAHAR ÇEKİLİŞİ

GENEL KURALLAR

1. Bu promosyon 01.04.2020 00:00 (GMT+3) 30.04.2020 (GMT+3) tarihleri arasında geçerlidir.

2. Üyeler çekilişe katılım durumlarını kendileri takip etmek ile yükümlüdürler. Destek, sosyal medya veya herhangi bir alandan üyelere bu konuda bilgi aktarılması mümkün değildir.

Yatırım miktarınızı bakiye geçmişi alanınızdan, kullanmış olduğunuz ertesi gün bonuslarını ise bonus talep sayfasının bonus geçmişi alanından kontrol sağlayabilirsiniz.

3. Galabet çekilişte belirlenmiş ödüllerde katılımcı sayısına bağlı olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

4. Promosyon aynı IP adresi, aynı cihaz ve aynı aileden sadece bir kişi için geçerli olacaktır.

5. Galabet herhangi bir teknik nedenden dolayı çekiliş tarihini erteleme hakkını saklı tutar.

6.Galabet önceden haber vermeksizin promosyonu değiştirebilir, yenileyebilir veya iptal edebilir.

7.Galabet herhangi bir neden ile üyelerin işlem kayıtlarını inceleyebilir üyenin bir strateji kullanarak promosyona dahil olduğunu ve bu stratejinin adil olmadığı düşünürse, Galabet üyenin promosyon hakkını iptal etme veya kazancını geri alma hakkını saklı tutar.

8.Galabet istediği zaman üyelerinden kimlik, ikamet belgesi vb. belgeleri isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda üyenin promosyon hakkını iptal etme veya kazancını bloke edebilir.

9.Galabet Genel Promosyon Kuralları, bu promosyon için de geçerlidir.

PROMOSYON KATILIM DETAYLARI

1. Promosyona katılmak için nisan ayı içerisinde en az 1000 ₺ yatırımda bulunmuş ve farklı günlerde en az 3 (üç) defa ertesi gün bonusundan faydalanmış olmanız gerekmektedir.

2. Gün içerisinde birden fazla ertesi gün bonusu kullanan üyelerin sadece 1 işlemi kabul edilecektir.

3. 1.000 – 14.999 ₺ arasında yatırımda bulunmuş fakat 1-2 veya hiç ertesi gün bonusundan faydalanmamış üyeler çekilişe katılamayacaktır.

4. 15.000 ₺ üzeri yatırımda bulunmuş fakat 1 ya da 2 gün ertesi gün bonusundan faydalanmış üyeler bir alt ödül kategorisinin 1. havuzundan çekilişe dahil olacaklardır. Örneğin;

50.000 ₺ yatırımda bulundunuz ve sadece 2 gün ertesi gün bonusundan faydalandınız, bu şartlarda 15.000 – 49.999 ₺ yatırım bandının 1. havuzundan çekilişe dahil olacaksınız.

5. Her üye sadece 1 havuzdan çekilişe dahil olabilir.

6. Ödüller, yatırım miktarınıza bağlı olarak 4 kategoriye ve ertesi gün bonusu kullanım miktarınıza göre 2 havuza ayrılmaktadır.

7. Daha fazla gün ertesi gün bonusu kullanarak aynı yatırım bandında daha yüksek ödül kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Örneğin;1.000 ₺ yatırımda bulundunuz ve en az 8 gün ertesi gün bonusundan faydalandınız. Yatırım kategorisinin 2. Havuzundan faydalanacaksınız ki bu da bir üst yatırım kategorisinin (15.000 ₺- 49.999 ₺) 1. Ödül havuzu ile eşdeğerdir. Dolayısı ile çekilişte kazanabileceğiniz maksimum ödül 1.000 ₺ yerine 2.500 ₺ olacaktır.

Çekiliş detayları;

8. Promosyon çekilişi 15 Mayıs 2020 Saat: 18,00 TSİ’ de, ID numaralarının ve ödüllerin olduğu iki farklı küreden yapılacak çekiliş ile gerçekleşecektir. Çekilişin canlı yayınlanacağı adres bilgileri ilerleyen tarihte aktarılacaktır.

9. Canlı yayında yapılacak çekiliş esnasında; internet bağlantısında ortaya çıkan sorunlar, bireysel hatalar sebebiyle sunucuda meydana gelebilecek teknik aksaklıklar veya oyun stüdyosundaki teknik problemlerden dolayı çekilişler iptal edilebilir.

10. Aynı şekilde, basılı kağıtların çekiliş öncesi hazır olmaması durumunda çekiliş iptal edilir. Sunucunun bu basılı kartları hazır ve tam olduklarını açık ve net şekilde yayında göstermesi zorunludur.

11. Çekiliş esnasında sunucunun, çekilen ödül veya numarayı hatalı belirtmesi halinde yayın ve görüntü doğru bilgi kabul edilir.

ÇEKİLİŞ NASIL GERÇEKLEŞECEK ?

Her katılımcımız otomatik olarak ID numaralarını kendi çekiliş no’su olarak kullanacaktır.

Çekiliş 2 farklı küpten el ile ID numarası ve ödül çekilip eşleştirilerek gerçekleşecektir.

Birinci küp içerisinde, tüm katılımcıların ID numaralarının olduğu basılı kağıtlar yer alacaktır. İkinci küpte ise ödüllerin yazılı olduğu basılı kağıtlar olacaktır.

Sunucu sırayla önce birinci küpten numarayı seçecek, sonra diğer küpten ödülü çekerek eşleştirme ile sonucu açıklayacaktır.

ÖDÜL HAVUZU

0b0baa7391902e881275897b2a88fbad 751 media

 

 

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu