betpark maksibet
Güncel Promosyonlar

BETGARANTI %10 CRYPTO YATIRIM BONUSU

BETGARANTI %10 CRYPTO YATIRIM BONUSU

  1. Bu Promosyondan yararlanmak için minimum 20 tl yatırım yapmış olmanız gerekmektedir.
  2. Bu promosyon her yatırımınıza %10 Cevrimsiz Bonus ve aldığınız yatırım bonusu veya kayıp bonusunun %200’ü kadar FreeSpin verilmektedir.
  3. FreeSpinleriniz sadece NETENT oyunlarında geçerlidir.
  4. Bu bonusun cevrimsarti yatırım miktariniz ve bonus miktarinizi 1 kez 1.30 orandan riske etmeniz yeterli olacktır. Netent oyunlarından elde ettiğiniz kazanç ıle tum oyunlara katılım sağlayabilrisiniz dilerseniz çekim işlemi yapabilirsiniz..
  5. Bu promosyon her yatirim için geçerlidir. Fakat bu bonus sadece son yatırım işlemi üzerinden verilmektedir. Geçmişe dönük toplu aktarım yapılmamaktadır.
  6. BetGaranti bu promosyonu istedigi zaman durdurma, iptal etme, kötüye kullanim durumunda bonusu ve bonustan elde edilen kazanci geri alma hakkini sakli tutar.
  7. Ayni IP adresini, ayni adres bilgilerini, ayni email hesabini, ayni telefon numaralari vb gibi kisisel bilgilerini paylasan kullanicilarin sadece biri bu promosyondan faydalanabilecektir. Ayrica ayni aile fertlerinden sadece biri bu bonustan faydalanabilir.
  8. BetGaranti istedigi zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanici tarafindan ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu